ACİL ÇİLİNGİR HİZMETİ, 20 DAKİKADA KAPIDA!

ALTIN ÇİLİNGİR

Altın Çilingir 1990 yılından beri faaliyet gösteren profesyonel bir çilingirlik firmasıdır. 7 Gün 24 Saat İstanbul'un Tüm Bölgesine Hizmet Sağlayan Tek Firmadır. Kurulduğu günden beri istanbulun bütün semtlerine hizmet sunan Altın çilingir, siz değerli müşterilerimize en hesaplı çözümleri sunar. Birçok marka ile çalışan ve bütün kilit sistemlerinin montajını yapan Altın çilingir, her keseye uygun, amacınıza uygun alternatifler sunar. Motorlu servis elemanları sayesinde trafiğin yoğun olduğu saatlerde bile en geç 20 dakika içerisinde hizmet sunar.

Altın çilingirden almış olduğunuz çilingirlik hizmetinin profesyonel kişiler tarafından sağlandığından emin olabilirsiniz. Altın çilingir, Çilingirlik mesleğini ek gelir kaynağı olarak gören, farklı meslek gruplarına mensup kişilerden farklı olarak, kilitlerinizi kapılarınıza zarar vermeden açar ve sizi ekstra masraftan korur.

Çilingirler ve anahtarcılar odasına kaydı bulunmayan, kırtasiyecilik, ayakkabıcılık, terzilik, nalburluk gibi meslekleri icra edip çilingirliği boş kaldığı zamanlarda ek gelir kaynağı olarak gören kişilere itimat etmeyiniz çünkü çilingirlik profesyonel bir meslektir.

VİZYONUMUZ

Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip Altın Çilingir,tüm çalışmaları esnasında işin alındığı andan itibaren tüm proje ve hesaplamalar yapılıp iş teslim edilince kadar çok hassas kalite kriterleri uygulanarak en iyi işin ortaya çıkması sağlanır. Erdemler Anahtar, alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenililik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak,

Zamanında ve güvenilir uzmanlarımız ile kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek sorunlarınızı gidermek,

İnsan odaklı bir misyona sahip olan Altıın Çilingir atışını yaptığı ve hizmetini sağladığı tüm ürünlerde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar geri dönüştürülebilir ham maddeler kullanarak doğayı korumayı amaçlamaktadır.

SATILMIŞ ALTIN

Altın Anahtar ve Çilingir'in kurucusu ve ustasıdır..